Czwarty webinar – 5 grudnia 2019, godz. 19:00

Już 5 grudnia 2019 r. o godz. 19:00 zapraszamy na czwarty webinar „Te straszne formalności – jak pisać wnioski o dofinansowanie?”, podczas którego porozmawiamy o tym: jakie pomysły mają szansę na uzyskanie wsparcia? Gdzie należy szukać środków na działanie? Jak nauczyć się pisać wnioski? Czy pisać je samodzielnie czy z pomocą specjalistów? Co jest wysoko punktowane?

Tym razem naszym gościem będzie Ingeborga Janikowska-Lipszyc z Fundacji Batorego.

Ingeborga Janikowska-Lipszyc, od 2010 r. pracuje w programach grantowych Fundacji im. Stefana Batorego (m.in. Demokracja w Działaniu, Obywatele dla Demokracji. Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy). Zajmuje się wspieraniem organizacji działających na rzecz praw człowieka, prowadzących działania strażnicze i partycypacyjne. Działała m.in. w grupie nieformalnej organizującej warszawskie Manify i w lokalnym Stowarzyszeniu Ochocianie. Co roku organizuje piknik Ochocian na warszawskiej Ochocie.

Dostęp do webinarów jest bezpłatny i uzyskacie go poprzez nasz profil: https://www.facebook.com/ngozrobtosam

Dostęp do webinarów uzyskacie poprzez naszą stronę na FB: https://www.facebook.com/stacjamuranow/ a kopie nagrań będą dostępne także na naszej stronie: http://stacjamuranow.pl/pl/ngo/