Szósty webinar – 30 kwietnia 2020, godz. 19:00

Już 30 kwietnia (czwartek) zapraszamy Was na pierwszy w tym roku webinar NGO – zrób to sam. Nie możemy się doczekać, bo nie widzieliśmy się od grudnia.
Po poradzeniu sobie z problemami związanymi z: decyzją o założeniu organizacji, wyborem formy prawnej i doborem osób, z którymi chcemy działać przyszedł czas na… KŁOPOTY!

Nowy w klasie to rozmowa o młodej organizacji pozarządowej i jej relacjach z istniejącymi, bardziej doświadczonymi podmiotami. Zastanowimy się w jakich obszarach łatwo nawiązuje się współpraca, a w jakich grozi nam twarda rywalizacja oraz – jak wyjść z niej obronną ręką.

Gościem tego odcinka będzie Tomasz Pawłowski (GCOP – u nas w Centrum są Ludzie).

Tomasz Pawłowski – doradca, trener, ekspert oceny wniosków. Od kilkunastu lat związany z III Sektorem. Współpracuje z wieloma organizacjami i samorządami. Ekspert Fundacja Meakultura. Współprowadzi fundację trzeci.org. Na co dzień wspiera działalność społeczną i rozwój sektora w Centrum Organizacji Pozarządowych w Gliwicach (GCOP – u nas w Centrum są Ludzie).

Dostęp do webinarów jest bezpłatny i uzyskacie go poprzez nasz profil: https://www.facebook.com/ngozrobtosam

Dostęp do webinarów uzyskacie poprzez naszą stronę na FB: https://www.facebook.com/stacjamuranow/ a kopie nagrań będą dostępne także na naszej stronie: http://stacjamuranow.pl/pl/ngo/