Trzeci webinar – 21 listopada 2019, godz. 19:00

21 listopada 2019 r. o godz. 19:00 zapraszamy na trzeci webinar, podczas którego porozmawiamy o tym: z kim współpracować, jak sprawdzić się w pozarządowej walce oraz czy możemy i powinniśmy razem działać?

Tym razem naszym gościem będzie pisarka i działaczka społeczna Sylwia Chutnik. Członkini Związku Literatów Polskich i Stowarzyszenia Unia Literacka. Kuratorka festiwali i inicjatyw literackich (Międzynarodowy Festiwal Literacki Apostrof, Kawiarnia Literacka OFF Festival, dyskusje i spotkania autorskie). Publikuje gościnnie na łamach prasy polskiej i zagranicznej. Laureatka nagród literackich i społecznych. Inicjatorka i prezeska Fundacji Mama działającej na rzecz poprawy sytuacji matek w Polsce (2006-2016). Współpracowała z ponad 20 organizacjami pozarządowymi. Wspiera wiele projektów i kampanii społecznych oraz zbiórek charytatywnych. Obszary zainteresowań: prawa kobiet, sytuacja dzieci, prawa zwierząt, promocja czytelnictwa i kultury.

Dostęp do webinarów uzyskacie poprzez naszą stronę na FB: https://www.facebook.com/stacjamuranow/ a kopie nagrań będą dostępne także na naszej stronie: http://stacjamuranow.pl/pl/ngo/