Drugi webinar – 7 listopada 2019, godz. 19:00

Już 7 listopada 2019 r. o godz. 19:00 zapraszamy na drugi webinar „Randka w ciemno”, podczas którego opowiemy jak dobrać założycieli organizacji, dlaczego warto z góry nakreślić zasady współpracy, jak w pełni odkryć drzemiące w nas zasoby i efektywnie z nich korzystać.

Tym razem naszym gościem będzie ekspertka – Paulina Czapska z kolektywu Future Simple. Paulina od ponad 13 lat wspiera osoby indywidualne i organizacje w poszerzaniu kompetencji zawodowych i osobistych. Projektuje programy edukacyjne i rozwojowe, prowadzi warsztaty i całe procesy wspierające zespoły różnych firm i instytucji kultury w lepszej komunikacji, generowaniu nowych rozwiązań i planowaniu strategicznym. Jest autorką programów społeczno-kulturalnych i wieloletnią członkinią Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”, współinicjatorką Marzycieli i Rzemieślników – inkubatora innowacji społecznych.

Dostęp do webinarów uzyskacie poprzez naszą stronę na FB: https://www.facebook.com/stacjamuranow/ a kopie nagrań będą dostępne także na naszej stronie: http://stacjamuranow.pl/pl/ngo/